CDRH8D38/ANP-220MC datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    CDRH8D38/ANP-220MC
  • Описание
    Sumida Corporation CDRH8D38/ANP-220MC RoHS: yes Inductance: 22 uH Tolerance: 20 % Maximum DC Current: 1.24 A Maximum DC Resistance: 100 mOhms Operating Temperature Range: - 40 C to + 155 C Dimensions: 8.5 mm W x 8.5 mm L x 4 mm H Shielding: Shielded Termination Style: SMD/SMT Case Height: 4 mm Case Length: 8.5 mm Case Width: 8.5 mm Product: SMD Power Inductors Series: CDRH Factory Pack Quantity: 1000